درباره ما

شما قبل از مراجعه به پزشک دندانپزشک و یا هر تخصص دیگری درباره آن فرد و مهارت هایش تحقیق میکنید و از روش های مختلف درباره مهارت آن فرد اطلاعات کسب و بعد از آن به او مراجعه می‌کنید.
در اینجا به تمام مهارت‌ها و تخصص‌های نسرین حاجی میرزایی اشاره شده و شما می‌توانید مهارت و تخصص ایشان را با توجه به مستندات این صفحه مشاهده کنید. علاوه بر این خانم دکتر نسرین حاجی میرزایی یک تیم بسیار قدرتمند برای تمام مراجعه کنندگان دارند که در بسیاری از موارد با دقت زیاد به مشکلات مراجعین پرداخته و این مشکلات رفع می‌کنند.

نسرین حاجی میرزایی تلاش‌های زیادی جهت آموختن و دریافت مدارک مهمی جهت رسیدگی هرچه دقیق تر و تخخصی تر به مشکلات مراجعین خود کرده است و این امر یعنی افزایش آگاهی تا به امروز پایان نیافته است. در زیر می توانید تمام تخصص ها و مهارت های حاجی میرزایی را مشاهده کنید.

رزومه تخصصی مامانسرین

من نسرین حاجی میرزایی کارشناس مامایی، کارشناس ارشد روانشناسی و دکتری تخصصی روانشناسی هستم. دارای ۲ کتاب و بیش از ۱۲ مقاله تخصصی چاپ شده در زمینه شغلی خودم، عضو انجمن علمی مامایی ایران (IMA)، عضو انجمن روانشناسی ایران (IPA) و عضو انجمن روانشناسی آمریکا(APA)  هستم.

زمینه‌هایی که سال‌هاست به صورت حرفه ای و تخصصی کار می‌کنم:
درمان تخصصی تنبلی تخمدان
درمان تخصصی واژینیسموس
و تعیین جنسیت جنین هست‌‌.

حضور در برنامه‌ی صبحانه‌ی ایرانی