قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های وبسایت مامانسرین منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است.

در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها تغییری ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات سایت مامانسرین اقدام کند.
همچنین از آنجا که وبسایت مامانسرین یک وب‌سایت آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک، مشتری یا مصرف کننده فردی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

وبسایت مامانسرین به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
وبسایت مامانسرین متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت مامانسرین، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات وبسایت مامانسرین، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط مامانسرین جزئی از دارای های معنوی ما محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار وبسایت مامانسرین است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می‏‌دارد.

کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت مامانسرین و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای وبسایت مامانسرین محفوظ است.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات مامانسرین، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

سایر قوانین:

  1. تمامی پرداخت های سایت مامانسرین از طریق «درگاه پرداخت زرین پال» انجام می شود.
  2. دوره های موجود در سایت از طریق نرم افزار اسپات پلیر قابل مشاهده هستند. و به دلیل اینکه دوره آموزشی-درمانی هستند، تمامی دوره ها می بایست توسط فرد خریدار استفاده شوند و از در اختیار قرار دادن دوره های خریداری شده برای دیگران خودداری کنید. در صورت مشاهده این موضوع تمامی لایسنس های تعلق گفته به خریدار باطل خواهد شد.
  3. در صورتی که به هر دلیلی مبلغ پرداخت شده در سایت به خریدار استرداد شود باید به همان شماره کارتی که در خرید از آن استفاده شده برگشت داده شود.
  4. مالکیت تمامی مطالب اعم از مقاله ها و دوره ها متعلق به وبسایت مامانسرین می باشد و در صورت استفاد از این مطالب، ذکر منبع آن الزامی است.